O firmie

    Aktualności
    Kogeneracja
    Opłacalność inwestycji
    Projekty i doradztwo
    Dostawa i montaż
    Agregaty Waukesha
    Agregaty MAN
    Serwis
    Referencje
    O firmie
    Zapytanie ofertowe
    Kontakt


Motorgas s.r.o. z siedzibą w Pradze jest specjalistyczną firmą produkującą agregaty kogeneracyjne. Rekomendację stanowią instalacje zasilane biogazem oraz gazem naturalnym zainstalowane w wielu krajach. Posiadamy oddziały w Polsce, na Słowacji i na Węgrzech. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Waukesha.

Współpraca tylko z najlepszymi producentami podzespołów, systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników i rozbudowana sieć serwisowa przyczyniły się do stworzenia wizerunku firmy wiarygodnej i profesjonalnej. Nieustannie ulepszamy proponowane rozwiązania tak, aby coraz efektywniej spełniać rosnące wymagania rynku kogeneracji. Dynamiczny rozwój grupy kapitałowej Motorgas zaowocował w ostatnim okresie realizacją wielu prestiżowych kontraktów. Zapraszamy do zapoznania się z listą referencyjną naszych instalacji na terenie Polski.Siedziba firmy w Pradze

Motorgas sp. z o.o. dzięki powiązaniu kapitałowemu z czeskim partnerem posiada pełen dostęp do nowoczesnej technologii, stabilną pozycję na rynku i oferuje atrakcyjne warunki handlowe produktów i usług.


Prezes Zarządumgr inż. Radek Olszewski

KRS0000208768

NIP5851406489

Regon193039140

Konto bankoweBank Pekao S.A. I O. w Gdańsku
07 1240 1242 1111 0010 0245 5687
Siedziba firmy w Polsce


góra ::
Copyright © 2019www.motorgas.plrealizacja:  weblemon.org