O firmie

Motorgas sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie jest specjalistyczną firmą dostarczającą i serwisującą agregaty kogeneracyjne. Na krajowym rynku kogeneracji działamy od 2004 roku. Rekomendację firmy stanowią urządzenia zainstalowane na oczyszczalniach ścieków, składowiskach odpadów i w obiektach użyteczności publicznej na terenie całej Polski.

Działalność w Polsce to wieloletnia współpraca z firmami wykonawczymi i biurami projektowymi oraz zadowoleni użytkownicy naszych urządzeń. Motorgas sp. z o.o. dzięki powiązaniu kapitałowemu z czeskim partnerem posiada pełen dostęp do nowoczesnych technologii i stabilną pozycję na rynku.

Współpraca tylko z najlepszymi producentami podzespołów, systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników i rozbudowana sieć serwisowa, przyczyniły się do stworzenia wizerunku firmy wiarygodnej i profesjonalnej.

Nieustannie ulepszamy proponowane rozwiązania tak, aby coraz efektywniej spełniać rosnące wymagania rynku kogeneracji.

Dynamiczny rozwój grupy kapitałowej Motorgas zaowocował w ostatnich latach realizacją wielu prestiżowych kontraktów a nasze agregaty eksploatowane są w kilkunastu krajach świata.

W procesie produkcji wykorzystujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną, nasze wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze oprogramowanie komputerowe.